Baş Örtüsü

Baş Örtüsü


Ahunisa, Al Marah, Gamze Özkul, Nilüfer Kamacıoğlu, Piennar, Pınar Şems gibi tesettürün önde gelen tasarımcılarını tek çatı altında toplayan Mervems, baş örtüsünde de birbirinden şık ürünleri kullanıcıyla buluşturuyor. Kategoride eşarp ve şal çeşitlerini bulabilirsiniz.

Kategoride yer alan Hazır Başlık Tesettür giyimin, özellikle de abiye konseptindeki önemli parçalarından. Özel organizasyonlar için hazırlanma sürecini kolaylaştıran hazır başlıklar, şık kombinleri kısa sürede ortaya çıkarmanıza yardım eder. Bunlar, giyilecek abiye elbise modeline uyumlu tasarımlara sahiptir. Hazır formları ile düzgün ve sıkı şekilde baş örtüsü bağlamak için zaman harcamaya gerek bırakmazlar.

Baş Örtüsü Modelleri


Tesettürün olmazsa olmazı baş örtüsü aynı zamanda, kombinin en önemli tamamlayıcı parçalarındandır. Yanlış baş örtüsü seçimi, bütün kombine zarar verebilir. O nedenle, Baş Örtüsü Modelleri arasında seçim yaparken titiz bir değerlendirme önemli. Tercihinizi rafine estetiği, özgün yorumla bir araya getiren tasarımlardan yana kullanın.

Zarif ve şık ürünlere güvenli ödeme, kapıda nakit ödeme imkânı, 7/24 müşteri desteği gibi alışverişi daha keyifli yapan avantajlarla sahip olabilirsiniz.

 

Alt Kategoriler

Göster:
Sırala:

Pınar Şems - Yeni Hüma Başlık Mor

Pınar Şems Yeni Hüma Başlık hazır değildir aksesuar dahildir. ..

195,00TL Vergiler Hariç: 195,00TL

Pınar Şems Nakış Başlık İndigo

 PıPınar Şems Nakış Başlık İndigo hazır değildir aksesuar dahildir...

180,56TL Vergiler Hariç: 180,56TL